Kondicionierių pildymas

 

Atliekame šiuos pildymo darbus:

 

  • Šaldiklio ( „freono“) nuotėkio patikrinimas prieš pildymą ir pilnai užpildžius;
  • Pildymas modernia užpildymo technika;
  • Kondicionieriaus diagnostika esant nepakankamam kondicionieriaus efektyvumui arba kitam gedimui;


Kodėl reikia pildyti oro kondicionavimo sistemą?

Dažniausiai automobilio oro kondicionavimo sistema nustoja šaldyti ne tuomet, kai ji lieka visiškai tuščia, o kai freono dujos po truputį išeidamos iš sistemos pro įvairius sujungimus ar kiaurymes, pasiekia minimalų ar dar mažesnį jų kiekį sistemoje. Specialiu įrenginiu pildant kondicionavimo sistemą pirmiausia ištraukiamas ir pasveriamas likęs freono kiekis sistemoje. Tuomet sistema vakuumuojama, pašalinant drėgmę sistemoje. Tuomet yra supilamas konkrečiai Jūsų automobilio modeliui reikalingas freono ir tepalo kiekis.  Atlikus šiuos darbus savo automobilyje vėl galėsite džiaugtis malonia vėsa.


Ar pakartotinai naudojamas freonas yra efektyvus?

Freono efektyvumas nuo jo tarnavimo laiko nepriklauso. Kondicionieriaus šaldymo efektyvumas priklauso nuo sistemoje esančio freono kiekio, o ne nuo jo tarnavimo laiko. Freonas  nesensta ir nepraranda savo savybių.


Kaip dažnai reikėtų pildyti kondicionierių?

Rekomenduojame patikrą ir pildymą atlikti kasmet.

 

Kondicionierių remontas

Kvalifikuoti ERA Service specialistai atlieka įvairių modelių automobilių kondicionierių remontą. Diagnozuojame bei remontuojame šaldymo sistemos gedimus, freono nutekėjimą ir kitus atsiradusius gedimus. Dažniausiai pasitaikantis kondicionierių gedimas – nesandarumas, kuomet pro atsiradusias kiaurymes išteka freonas ir kondicionierius nebeveikia,onesandarumo šaltinis – kondensatorius ir radiatorius. Kondensatoriaus vamzdeliai yra labai ploni, todėl kondensatorius įprastai tarnauja ne ilgiau nei 2-3 metai.

 

Domina šios paslaugos? Susisiekite su mumis!

Tel: +370 674 90333, Raudondvario pl. 234, KAUNAS. Darbo laikas: I-V 9:00-18:00

 

Musų servisus taip pat rasite įvairiuose Lietuvos miestuose. Visą kontaktinę informaciją rasite čia.