Autonominių šildytuvų priežiūra

 

Specializuojamės autonominių šildytuvų Webasto ir Eberspacher, montavime ir remonte. Dirbame tiek su krovininiu transportu, tiek ir su lengvaisiais automobiliais. Atliekame visus autonominių šildytuvų diagnostikos ir remonto darbus naudojant gamintojo rekomenduojamas delates.

 

Autonomonių šildytuvų remontas

ERA Service darbuotojai žino autonominių šildytuvų savybes, turi specialią diagnostikos įrangą todėl remontas tampa itin patikimas. Galime suremontuoti CAN linijomis valdomus autonominius šildytuvus. Patikėkite remonto ir diagnostikos darbus mums!

Remonto darbai vyksta taip:

 

  •  Jeigu šildytuvas automobilyje neveikia, pirmiausia atliekama jo diagnostika kompiuterio pagalba. Remontuojamas šildytuvas pilnai išardomas, susidėvėjusios detalės keičiamos naujomis, elektronikos blokas patikrinamas ir jei neveikia, remontuojamas.
  •  Jeigu nepavyksta suremontuoti šildytuvo elektronikos bloko, siūloma jį keisti nauju.

 

Autonomonių šildytuvų montavimas

Jei nėra, galime sumontuoti Webasto ir Eberspacher autonominius šildytuvus Jūsų automobilyje, mikroautobuse arba sunkvežimyje. Patyrę specialistai patikrins Jūsų transporto priemonę ir pateiks pasiūlymą, koks konkretus modelis yra tinkamas, bei kokia galutinė komplekto kaina. Beliks suderinti patogų montavimo laiką. Mažam ir kompaktiškam šildytuvui užtenka vietos prie kiekvienos mašinos variklio. Jį galima montuoti trimis padėtimis, prijungti iš dviejų pusių. Visos svarbios detalės - elektrinis valdymo blokas, vandens ir kuro siurblys (šildymo sistema su dyzeliniu kuru) - jau įmontuoti į šį prietaisą. Greitai sumontuoti - tai ir greitai išmontuoti. Tai svarbu, jei Jūs perkate naują automobilį ir norite perkelti šildytuvą.

 

Kodėl verta montuoti?

Nereikia gramdyti ledo - tiesiog lipi vidun. Rytais eiti į šaltą lauką ir nuo langų gramdyti ledą - tai praeitis. Turėdami autonominį šildymą Jūs atsipalaidavę pradėsite dieną. Jau pabusdami džiaugsitės savo jaukiai šilta mašina.

Taupo pinigus

Degalų sunaudojimas padidėja tik minimaliai, nes sutaupyti degalai dėl pašildyto variklio beveik pilnai kompensuoja jų didesnį sunaudojimą kaitinimo fazėje.

Tausoja variklį

Kaip žinoma, kiekvienas šalto variklio paleidimas jį apkrauna. Pagalbinis šildymas variklį tausoja, mažina jo susidėvėjimą ir taip išvengiamas remontas.

 

Protinga vasaros vėdinimo funkcija

Pagalbinis šildymas siūlo daugiau negu tik šilumą žiemą. Vasarą jis traukia orą iš lauko į stovinčią mašiną ir tokiu būdu vėsina jos vidų. Baigta su karščio potvyniu ir krosnies temperatūromis.

 

Domina šios paslaugos? Susisiekite su mumis!

Tel: +370 674 90333, Raudondvario pl. 234, KAUNAS. Darbo laikas: I-V 9:00-18:00

 

Musų servisus taip pat rasite įvairiuose Lietuvos miestuose. Visą kontaktinę informaciją rasite čia.